УГОДА КОРИСТУВАЧА І ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ (надалі – «Угода»)
Ця Угода регламентує відносини між Адміністрацією автопорталу Drivelife.org (надалі – «Адміністрація Сайту») і фізичною особою, яка використовує веб-сайт, що розташований за адресою: https://drivelife.org (надалі – «Сайт») для отримання, публікації та/або пошуку інформації щодо послуг з технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів, а також про компанії, які їх надають.

Ця Угода також регламентує порядок використання Користувачами – Сайту і всіх додаткових ресурсів, розміщених на ньому.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ:
Користувач Сайту/Користувач – будь-яка фізична особа (в тому числі Зареєстровані Користувачі), яка здійснює доступ на Сайт і використання ресурсів Сайту за допомогою мережі Інтернет.
Зареєстрований користувач Сайту/Зареєстрований користувач – фізична особа, яка здійснила процес реєстрації і створила на Сайті свій обліковий запис. Зареєстрованому користувачу Адміністрація Сайту надає доступ до додаткових ресурсів Сайту, при цьому доступ надається виключно для особистого некомерційного використання.
Сайт – сукупність програмних та апаратних засобів з унікальною адресою у мережі Інтернет разом з інформаційними ресурсами, які забезпечують доступ необмеженому колу осіб до цих інформаційних ресурсів та інші інформаційні послуги через мережу Інтернет. Сайт розміщений в мережі Інтернет за унікальною адресою (URL): https://drivelife.org.
Матеріали – інформаційне наповнення Сайту, що складається з:
Матеріали Адміністрації Сайту – тексти, графіка, аудіо-, відео-, фото-, інше інформаційне наповнення Сайту, яке розміщується Адміністрацією Сайту.
Матеріали Користувача – текстові, графічні, аудіо-, відео-, фото-, інші матеріали в електронному вигляді, які користувач завантажує та/або розміщує на Сайті.
Адміністрація Сайту за своїм вибором може надавати право доступу до певних Матеріалів тільки для Зареєстрованих користувачів Сайту.
Відгуки/Коментарі – словесне обговорення якої-небудь теми, інформаційних матеріалів, у блогах тощо, в тому числі висловлення своєї позиції, думки тощо.
Обліковий запис – запис, який містить відомості, що необхідні для авторизації (підтвердження прав) Зареєстрованого користувача в момент доступу до додаткових ресурсів Сайту і включає такі відомості: логін і пароль доступу.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1. Використання Сайту дозволено тільки особі, що прийняла усі умови цієї Угоди та інших правил, передбачених на Сайті.
2.2. Користувач зобов'язаний уважно ознайомитися з Угодою перед використанням Сайту. У випадку використання Користувачем Сайту (незалежно від його реєстрації або дати такої реєстрації) та/або додаткових ресурсів розміщених на Сайті, це означає його повну та беззастережну згоду з усіма пунктами цієї Угоди і прийняття її умов, у тому числі з усіма її змінами та доповненнями. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами Угоди (повністю або частково), то Ви не маєте статусу та прав Користувача і Вам забороняється використовувати Сайт, включаючи, але не обмежуючись, будь-яку інформацію, розміщену на Сайті та будь-які послуги, що надаються у межах Сайту.
2.3. Умови цієї Угоди поширюються на всіх Користувачів Сайту – як на користувачів, що мають Обліковий запис (Зареєстрований Користувач), так і на користувачів, що не мають Облікового запису на Сайті (незареєстрованний користувач).
2.4. Користувач не має права використовувати Сайт і не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законом віку, з якого він має право укладати та/або приймати такі угоди.
2.5. Якщо законодавство країни, де мешкає або перебуває Користувач забороняє використовувати Сайт з будь-яких причин, Користувач повинен утриматися від використання Сайту, а у випадку якщо він продовжує користуватися Сайтом, то робить це на власний ризик та під власну відповідальність. При цьому усі умови даної Угоди залишаються в силі у повному обсязі.

3. УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ
3.1. Реєстрація на Сайті:
3.1.1. Користувачу, який бажає зареєструватися на Сайті, необхідно зайти в меню «Реєстрація» і заповнити реєстраційну форму, що складається з обов’язкових і необов’язкових полів заповнення.
Обов’язкові поля для заповнення:
– Логін Користувача;
– Пароль доступу;
– Номер телефону;
– Захисний код.
Не обов’язкові поля для заповнення (доступні у особистому кабінеті):
– Прізвище, ім’я та по-батькові;
– Дата народження;
– Стать;
– Географічне місцезнаходження;
– Електронна пошта (e-mail).
3.1.2. Користувач, який здійснює реєстрацію на Сайті гарантує, що досяг 18 річного віку на дату проведення реєстрації, Користувач, який не досяг необхідного віку, зобов’язується утриматися від реєстрації на Сайті. У разі порушення умов цього пункту, Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності, а відповідальність за порушення умов даного пункту покладається на батьків або інших законних представників (усиновителів, опікунів, піклувальників) Користувача, який не досяг необхідного віку.
3.1.3. Зареєстрований користувач гарантує достовірність, точність даних зазначених під час реєстрації, при цьому Адміністрація Сайту не перевіряє надану останнім інформацію, а відповідальність за порушення умов даного пункту покладається на Зареєстрованого користувача. Адміністрація Сайту не буде розкривати інформацію про зареєстрованих користувачів третім особам, за винятком розкриття інформації у випадках передбачених цією Угодою та чинним законодавством України.
3.1.4. Після заповнення полів реєстраційної форми і натиснення кнопки «Зареєструватися», на адресу електронної пошти, що зазначена у реєстраційній формі, прийде лист з посиланням, перейшовши за яким, Ви активуєте Ваш Обліковий запис на сайті і завершите процес реєстрації. Активувати Обліковий запис потрібно протягом 72 годин з моменту заповнення реєстраційної форми.
3.1.5. З моменту активації Облікового запису вважається, що реєстрація пройшла успішно (створено зареєстрованого користувача і обліковий запис). Адміністрація Сайту надає можливість використовувати додаткові сервіси Сайту, а саме: додавати і коригувати інформацію про власний автомобіль у гаражі; отримувати дані про майбутній технічний огляд транспортного засобу з вартістю та переліком необхідних запчастин; налаштовувати час та спосіб сповіщення про майбутнє технічне обслуговування (роботи) щодо транспортного засобу; додавати нагадування про майбутню подію; розміщувати на правах правовласника зображення (у тому числі фотографічні твори, ілюстрації тощо).
3.1.6. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за розміщений Зареєстрованим користувачем матеріал, коментарі на Сайті, проте в разі допущення Зареєстрованим користувачем порушень має право видалити даний матеріал (матеріали користувача), коментар, а у разі повторного порушення заблокувати обліковий запис Зареєстрованого користувача.
3.1.7. Зареєстрований користувач Сайту самостійно несе повну відповідальність за будь-які дії, здійснювані з використанням його облікового запису і забезпечує зберігання пароля доступу до облікового запису Сайту, останньому слід негайно повідомити Адміністрацію Сайту, шляхом направлення повідомлення через форму зворотного зв’язку, про будь-які порушення схоронності або несанкціоноване використання його облікового запису, якщо про таке йому стало відомо.
3.1.8. Зареєстрований користувач розуміє і погоджується, що розміщуючи на свій ризик матеріал, коментар, відгук, інше під своїм обліковим записом на Сайті, останній буде в повному обсязі доступний для користувачів Сайту в мережі Інтернет, без будь-яких обмежень, за винятком обмежень введених Адміністрацією Сайту.
3.1.9. Адміністрація Сайту може припинити (видалити) дію облікового запису Зареєстрованого користувача у випадку, якщо обліковий запис не використовується протягом тривалого часу, при цьому матеріали (матеріали Користувача і коментарі/відгуки), розміщені таким Користувачем та/або у такому обліковому запису, Адміністрація Сайту має право не зберігати і не відновлювати.
3.2. Загальні умови користування Сайтом:
3.2.1. У рамках сайту Користувачам надається площадка для оцінювання та обговорення (відгуки, блог, система коментування тощо) послуг з технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів, а також компаній, які їх надають. Висловити свою думку з тематики сайту може будь-який Користувач.
3.2.2. При написанні відгуків та коментарів, текстових матеріалів, зображень Користувач повинен дотримуватися правил і обмежень встановлених цією Угодою та чинним законодавством України.
3.2.3. Незнання цих Умов, правил, у тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів Сайту, не звільняє Користувача Сайту від їх виконання, а в разі їх порушення – від відповідальності згідно з цією Угодою і законодавством України.
3.2.4. Користувачу можуть бути доступні функції оцінки послуг партнерів Сайту, а також розміщення коментарів/відгуків про Сайт та/або послуги з технічного обслуговування та ремонт автотранспортних засобів, що надаються партнерами Сайту. При використання зазначених функцій Користувач зобов'язується розміщувати в коректній формі об'єктивну інформацію, яка заснована на власному досвіді Користувача.
3.2.5. Повний доступ до Сайту, розміщення інформації, ознайомлення з більш повною інформацією, користування додатковими сервісами та функціями Сайту, можливе тільки для зареєстрованого Користувача, який створив та активував обліковий запис.
3.2.6. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за зміст Матеріалів користувача, що були розміщені ним на Сайті. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за зміст Матеріалів користувача і за їх відповідність вимогам чинного законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване (неправомірне) використання знаків для товарів і послуг (торгових марок), комерційних найменувань фірм і їх логотипів, а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням Матеріалів користувача на Сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщенням Матеріалів користувача, Користувач повинен самостійно і за свій рахунок врегулювати вказані претензії.
3.2.7. У тому випадку якщо, Адміністрації Сайту стане відомо про допущені порушення положень викладених у цій Угоді, чинного законодавства України, Адміністрація Сайту самостійно, в будь-який час на свій розсуд і без направлення попереднього повідомлення видаляє подібний матеріал, відгук, коментар, а якщо порушення повторюється, Адміністрація Сайту блокує доступ до Облікового запису Сайту.
3.2.8. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за зміст та/або актуальність матеріалів, що надаються (розміщуються) партнерами або Користувачами Сайту, включаючи інформацію про вартість послуг партнерів, а також про їх актуальність (наявність) у певний момент часу. Взаємодія Користувача з партнерами щодо питань придбання послуг здійснюється Користувачем самостійно та без участі Адміністрації Сайту відповідно до встановлених у партнерів правил надання послуг. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за фінансові та будь-які інші операції, які здійснюються між Користувачем і партнерами, а також за будь-які наслідки придбання (замовлення) Користувачем послуг у партнерів.
3.2.9. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання і думки Користувачів Сайту, залишені в якості коментарів, відгуків, оцінок або оглядів. Думка Адміністрації Сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів коментарів, відгуків, оцінок або оглядів. У той же час Адміністрація Сайту вживає усіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.
3.2.10. Якщо Користувач вважає, що на Сайті присутня інформація, що порушує його права, Користувач зобов'язаний повідомити про це Адміністрацію та надати їй інформацію, яка підтверджує дане порушення прав. У випадку якщо Користувач надасть неправдиву інформацію про порушення його прав, він несе повну відповідальність за заподіяний збиток (включаючи витрати, мита й оплату адвокатських послуг).
3.2.11. Користувач повністю усвідомлює та визнає, що Адміністрація Сайту не зобов'язана переглядати Матеріали користувачів будь-якого виду перед розміщенням, а також те, що Адміністрація Сайту має право (але не обов'язок) на свій розсуд відмовити в розміщенні будь-яких оцінок/відгуків або будь-яких інших матеріалів користувачів, а також у будь-який момент видалити та/або заблокувати розміщені Користувачем оцінки/відгуки та/або будь-які інші матеріали на свій розсуд і без зазначення причин. Користувач повністю усвідомлює та погоджується з тим, що він повинен самостійно оцінювати всі ризики, пов'язані з використанням Матеріалів, включаючи оцінку надійності, повноти та корисності цих Матеріалів.
3.2.12. Матеріали Сайту можуть містити посилання на інші ресурси. Користувач визнає та погоджуєтеся з тим, що Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх зміст, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням цих ресурсів. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за зміст сайтів, що не належать їй, посилання на які можуть бути присутні на Сайті, і не гарантує їх доступність, коректність роботи та відповідність заявленій тематиці.
3.2.13. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату Матеріалів користувачів, а також за недостатню якість або швидкість надання послуги. Адміністрація Сайту не несе відповідальності у випадках технічних збоїв у роботі Сайту, що виникли не з вини Адміністрації Сайту або знаходяться поза її контролем.

3.3. Користувач має право:
3.3.1. залишати відгуки про товари, послуги та автосервіси, які засновані на власному досвіді Користувача;
3.3.2. оцінювати якість наданих послуг з технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів, а також оцінювати компанії, які їх надають;
3.3.3. надсилати або ділитися своїми записами з іншими користувачами;
3.3.4. коментувати відгуки, записи у блозі, відеозаписи та інші матеріали Сайту.

3.4. Користувачу заборонено здійснювати такі дії, в тому числі, але не обмежуючись:
3.4.1. розміщувати матеріали, що порушують моральні засади суспільства, права і свободи людини, принижують честь і гідність будь-якої особи, порушують авторські права, пропагують ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містять образи на адресу конкретних осіб або організацій, сприяють або розпалюють релігійні, расові або міжнаціональні ворожнечі;
3.4.2. закликати до екстремістської, терористичної діяльності, у тому числі виправдовувати подібну діяльність, висвітлювати вимоги екстремістських терористичних організацій, груп та осіб, у тому числі шляхом розміщення посилань на інформацію про них, розміщувати зображення із закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель або споруд; до агресії або до розв'язування військового конфлікту;
3.4.3. використовувати нецензурну лексику у відгуках, коментарях тощо, навіть якщо вони маскуються іншими символами (наприклад зірочками);
3.4.4. розміщувати будь-які рекламні матеріали, комерційні повідомлення та оголошення, в тому числі посилання на інші веб-сайти з метою реклами без попереднього погодження та/або письмового дозволу Адміністрації Сайту.
3.4.5. виходити за рамки заздалегідь встановленої теми спілкування;
3.4.6. зловживати розміщенням інформації, що не несе смислового навантаження;
3.4.7. незаконно використовувати об’єкти інтелектуальної власності третіх осіб (у тому числі поширюється на матеріали, відгуки, коментарі розміщені на Сайті за допомогою облікового запису) або іншу інформацію без дозволу власника або володаря таких прав;
3.4.8. провокувати, починати та/або підтримувати словесні суперечки, що не мають відношення до первинної причини обговорення;
3.4.9. створювати декілька облікових записів на Сайті, якщо фактично вони належать одній і тій самій особі;
3.4.10. вчиняти дії, спрямовані на введення інших користувачів в оману;
3.4.11. створювати або просувати участь у фінансових пірамідах, лотереях, конкурсах, аукціонах та інші заходи подібного характеру;
3.4.12. надавати в користування свій обліковий запис та/або логін і пароль від свого облікового запису третім особам;
3.4.13. реєструвати обліковий запис від імені або замість іншої особи. При цьому, дозволена реєстрація від імені й за дорученням іншої фізичної особи або юридичної особи за умови одержання необхідних повноважень у порядку та формі, передбачених законодавством України;
3.4.14. розміщувати інформацію, що порушує права та законні інтереси третіх осіб (у тому числі, розміщення фотографій і відеороликів, основним об'єктом яких є людина, якщо ця людина не давала згоди на розміщення на Сайті фотографії або відео з її участю);
3.4.15. розміщувати будь-які матеріали чи інформацію рекламного, еротичного, порнографічного або образливого характеру;
3.4.16. використовувати будь-які комп'ютерні програми для автоматизованого збору інформації на Сайті;
3.4.17. здійснювати незаконний збір, систематизацію, зберігання або поширення персональної інформації інших користувачів;
3.4.18. намагатися одержати доступ до облікового запису та/або логіну і паролю іншого Користувача будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, шляхом обману, зловживання довірою, підбору логіну та пароля;
3.4.19. поширювати комп’ютерний код, призначений для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійних номерів до комерційних програмних продуктів, логінів, паролів та інших засобів для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті.

3.5. Відповідальність Користувача:
3.5.1. Користувач самостійно відповідає за будь-яке використання інформації, що розміщена на Сайті.
3.5.2. Користувач самостійно несе відповідальність перед третіми особами за свої дії та/або бездіяльність при використанні Сайту.
3.5.3. Користувач зобов'язується самостійно та за свій рахунок врегулювати всі претензії третіх осіб, що пов'язані з дією або бездіяльністю Користувача при використанні Сайту.
3.5.4. якщо Користувач не доведе іншого, то будь-які дії, здійснені з використанням його облікового запису та/або його логіну і пароля, вважаються здійсненими ним особисто.
3.5.5. у випадку розміщення Користувачем на Сайті інформації та/або здійснення інших дій, що суперечать умовам цієї Угоди, Адміністрація має право без будь-якого повідомлення, виключно на власний розсуд, видалити розміщену Користувачем інформацію, включаючи інформацію, відносно якої важко визначити її відповідність умовам Угоди та/або чинному законодавству України.
3.5.6. за порушення умов цієї Угоди, Адміністрація має право без попереднього повідомлення блокувати доступ Користувача до Сайту та/або видалити обліковий запис Користувача.

4. ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
4.1. Користувач, що розміщує на Сайті будь-яку інформацію, яка містить об'єкти інтелектуальної власності, включаючи, але не обмежуючись: текст, графічні зображення, аудіо- та відео- продукцію, комп'ютерні програми, бази даних, знаки для товарів і послуг тощо, гарантує, що завантаження на Сайт, копіювання та використання даної інформації та/або об'єктів інтелектуальної власності, що містяться в ній, не буде порушувати прав третіх осіб. Користувач повністю усвідомлює і приймає, що за всю інформацію та/або об'єкти інтелектуальної власності, що містяться в ній, які розміщені для загального доступу та/або передані в приватному порядку, відповідальною є та особа, яка здійснила таке розміщення (передання).
4.2. Користувач, завантажуючи на Сайт будь-які твори, безоплатно надає Адміністрації Сайту виключні майнові права на ці об'єкти, а саме: право на використання твору Сайтом, право дозволяти або забороняти використання твору іншими особами. Надані Користувачем майнові права не мають територіального обмеження та передаються на весь термін дії авторських прав.
4.3. Дані майнові права включають в себе право на: відтворення творів, публічне виконання і публічне сповіщення творів, публічну демонстрацію і публічний показ, здійснення перекладу, переробки, адаптації, аранжування та інші подібні зміни творів, включення творів як складових частин до збірників, розповсюдження творів шляхом першого продажу, відчуження іншим способом або шляхом здавання в майновий найм чи у прокат та шляхом іншої передачі до першого продажу примірників твору, подання творів до загального відома публіки таким чином, що її представники можуть здійснити доступ до творів з будь-якого місця і у будь-який час за їх власним вибором, здавання в майновий найм та/або комерційний прокат до або після першого продажу, відчуження іншим способом оригіналу або примірників твору, імпорт та експорт примірників твору.
4.4. Дана Угода не передає Користувачу жодних виключних майнових прав на будь-які об'єкти інтелектуальної власності Адміністрації Сайту та/або третіх осіб, якщо це прямо не зазначено, і усі права на власність та на прибуток щодо такої власності залишаються винятково за Адміністрацією та/або відповідною третьою особою.
4.5. Користувач гарантує, що люди, чиє зображення та виконання зафіксовані в матеріалах розміщених через обліковий запис Сайту, надали дозвіл на їх фото-, відеозйомку і згоду на використання такого матеріалу з їх участю будь-яким можливим способом, а в разі будь-яких претензій самостійно і за свій рахунок врегулює такі скарги, претензії і позови з такими особами, без залучення Адміністрації Сайту.
4.6. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право розміщувати на сторінках, що містять Матеріали користувача, рекламні банери і оголошення, модифікувати Матеріали з метою розміщення реклами. Також, Користувач не має жодних прав на доходи від будь-якого роду реклами, розміщеної на Сайті.
4.7. Користувачу заборонено будь-яке використання в комерційних цілях будь-якої інформації та об'єктів інтелектуальної власності, що розміщені на Сайті, без письмового дозволу на це Адміністрації Сайту або відповідного правовласника.
4.8. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати і не копіювати, не продавати і не перепродавати будь-які об'єкти інтелектуальної власності, розміщені на Сайті, крім тих випадків, коли таке право надається їх власником.
4.9. При будь-якому некомерційному використанні Користувачем інформації та творів, що розміщені на Сайті, Користувач зобов'язаний зберігати всі авторські посилання, що маються у творі, та вказувати авторство та гіперпосилання на сайт https://drivelife.org/ у кожному окремому випадку використання інформації та творів.
4.10. Усі назви, найменування, торговельні марки (знаки для товарів та послуг), символи, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах Сайту не використовуються значки (r) та/або (tm) для їх позначення.
4.11. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах сайту (відгуках, коментарях тощо) несе виключно її автор. Будь-яка особа, яка вважає, що її авторські та/або суміжні, та/або інші права, а також законні інтереси порушені у зв’язку з розміщенням конкретних матеріалів, коментарів, відгуків тощо має право повідомити про це Адміністрацію Сайту шляхом направлення повідомлення через форму зворотного зв’язку.
4.12. Відповідальність за несанкціоноване копіювання і використання Матеріалів несуть особи і організації, що неправомірно використовували матеріали, розміщені на цьому Сайті. Користувач попереджений про встановлену чинним законодавством України відповідальність за неправомірне використання і розміщення чужих творів та/або об’єктів інтелектуальної власності. У разі якщо буде встановлено, що Користувач розмістив Матеріали, щодо яких він не є правовласником, ці Матеріали будуть вилучені з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника протягом трьох днів з моменту отримання письмового повідомлення (вимоги) на електронну пошту Адміністрації Сайту.
4.13. У разі пред’явлення до Адміністрації Сайту будь-яких претензій, скарг чи позовів пов'язаних з розміщеними Матеріалами користувача та/або у зв’язку з порушенням Користувачем прав інтелектуальної власності чи немайнових прав фізичних осіб, Користувач, що розмістив дані матеріали, коментарі, в тому числі через Обліковий запис на Сайті, повинен самостійно і за свій рахунок вирішити такі скарги, претензії і позови з третьою стороною, а якщо Адміністрація Сайту при цьому зазнає збитків – компенсувати їй такі збитки.

5. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
5.1. Політика конфіденційності, передбачена у даному розділі цієї Угоди (надалі – «Політика конфіденційності»), діє щодо всієї інформації, яку Адміністрація Сайту може отримати про користувача під час використання ним Сайту. Використання Сайту означає беззастережну та безумовну згоду Користувача з цією Політикою конфіденційності та зазначеними у ній умовами. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен утриматися від використання Сайту.
5.2. Приймаючи цю Угоду та реєструючись на Сайті, в тому числі, створюючи свій обліковий запис та/або реєструючись як Користувач будь-яких сервісів Сайту, та у випадку здійснення відповідних дій під власним та дійсним (не вигаданим) ім'ям, Користувач надає згоду на збір, обробку і використання його персональних даних (ПІБ, стать, вік, місце проживання, дата народження, контактних даних у разі надання такої інформації та за умови, що така інформація є достовірною та дійсною). Адміністрація Сайту не перевіряє достовірність персональних даних та/або конфіденційної інформації, що надаються Користувачем і не несе відповідальності за навмисне або випадкове спотворення (викривлення) інформації самим Користувачем. Надаючи згоду на обробку своїх персональних даних Користувач підтверджує те, що він (вона) ознайомлений (-а) з метою обробки персональних даних та правами, що надані Користувачу згідно ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».
5.3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією Сайту в результаті відвідування Користувачем її сайтів та/або заповнення реєстраційних форм, у тому числі і персональних даних Користувачів, здійснюється Адміністрацією Сайту відповідно до законодавства України. Користувач усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією Сайту в рамках і з метою, передбачених умовами цієї Угоди відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти Адміністрацію Сайту про зміни його персональних даних, шляхом своєчасного внесення змін до своїх даних.
5.4. Персональні дані та конфіденційна інформація, що дозволені до обробки Адміністрацією Сайту в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем за допомогою заповнення реєстраційних та/або інших форм і можуть включати в себе наступну інформацію:
- прізвище, ім'я та по-батькові Користувача;
- дата народження;
- мобільний телефон Користувача;
- адреса електронної пошти (e-mail);
- інформація щодо транспортного засобу (VIN-код, марка, модель, рік випуску, вид палива, вид кузова, пробіг, витрати на його обслуговування тощо);
5.5. Адміністрація Сайту не збирає, не обробляє і не зберігає персональні дані, які відповідно до Закону України №383-VII становлять особливий ризик для прав та свобод суб'єктів персональних даних - дані про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, засудження до кримінального покарання, а також даних, що стосуються здоров’я, статевого життя, біометричних або генетичних даних.
5.6. Адміністрація здійснює захист даних, які автоматично передаються при відвідуванні сторінок Сайту, а саме: IP адреса; cookies; дані про браузер (чи іншої програми, яка здійснює доступ до показу реклами); дані про час доступу; адреси попередніх сторінок.
5.7. Адміністрація Сайту збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які Користувач надає добровільно та які необхідні для належного використання Сайту та його сервісів.
5.8. Мета збору і обробки персональних даних Користувачів:
- ідентифікація Користувача для оформлення замовлення та/або укладення Договору купівлі-продажу, сервісного обслуговування тощо;
- надання Користувачу доступу до особистого кабінету та до персоналізованих ресурсів Сайту;
- встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, надання послуг, обробки запитів і заявок;
- встановлення місця знаходження Користувача з метою забезпечення безпеки та запобігання шахрайства;
- підтвердження достовірності та повноти персональних даних (при необхідності), наданих Користувачем;
- повідомлення Користувача про акції, знижки, оновлення програмного забезпечення тощо;
- проведення маркетингових або інших досліджень;
- надання ефективної клієнтської та/або технічної підтримки;
- надання (за згодою Користувача) спеціальних, в тому числі акційних, пропозицій, та інших відомостей;
- поліпшення, доопрацювання та підвищення сервісу роботи Сайту;
- для здійснення інших цілей, що не суперечить положенням чинного законодавства України.
5.9. Обробка персональних даних та/або іншої конфіденційної інформації Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким доступним/зручним для Адміністрації Сайту законним способом.
5.10. Користувач повною мірою усвідомлює і погоджується з тим, що Адміністрація Сайту може і має право використовувати на власний розсуд з будь-якою метою, що не суперечать чинному законодавству України, інформацію щодо транспортного засобу Користувача (VIN-код, марка, модель, рік випуску, вид палива, вид кузова, пробіг, витрати на його обслуговування тощо).
5.11. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту може і має право передавати персональні дані/конфіденційну інформацію в необхідних обмежених обсягах третім особам для виконання цілей цієї Угоди та/або цілей обробки даних.
5.12. Персональні дані та/або інша конфіденційна інформація Користувача може бути передана (по аргументованому і юридично обґрунтованому запиту) Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, а також іншим уповноваженим органам державної влади України в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
5.13. Адміністрація Сайту не несе відповідальності, в тому числі за збитки Користувача, якщо персональні дані та/або конфіденційна інформація Користувача:
- були розголошені у порядку, передбаченому пунктами 5.10., п. 5.11;
- стали публічною інформацією до втрати або розголошення;
- були передані/отримані третьою особою до моменту отримання персональних даних/конфіденційної інформації Адміністрацією Сайту;
- були розголошені за згодою Користувача.
5.14. Адміністрація Сайту вправі самостійно, без згоди та без попереднього повідомлення Користувача вносити зміни до Політики конфіденційності. Нова Політика конфіденційності вступає в силу і діє з моменту її розміщення на Сайті.

6. ВИКЛЮЧЕННЯ ГАРАНТІЙ
6.1. Користувач розуміє та погоджується з тим, що Адміністрація Сайту надає сервіси Сайту на умовах «як є» і не надає будь-яких гарантій і запевнень. Адміністрація Сайту не приймає на себе жодної відповідальності, в тому числі і за відповідність послуг меті Користувача та не гарантує Користувачу, що:
- Сайт та/або послуги будуть відповідати вимогам і потребам Користувача;
- Сайт буде функціонувати безперебійно, швидко, постійно, безпомилково і безпечно;
- Інформація, отримана в результаті використання Сайту, буде точною і достовірною;
- Якість будь-якого продукту, послуги, інформації, матеріалів тощо, отриманих у результаті використання Сайту та/або послуг, будуть відповідати очікуванням Користувача;
- Будуть виправлені помилки та/або дефекти в експлуатації або функціональності будь-якого програмного забезпечення, будуть зроблені доопрацювання програмного забезпечення, що забезпечує роботу Сайту та його сервісів;
6.2. Будь-які матеріали та рекомендації, отримані Користувачем у результаті використання Сайту або його сервісів, Користувач використовує на власний страх і ризик. Користувач повністю усвідомлює та погоджується з тим, що він повинен самостійно оцінювати усі можливі ризики, пов'язані з використанням будь-яких Матеріалів, включаючи оцінку надійності, повноти та корисності цих Матеріалів і рекомендацій. Користувач самостійно несе відповідальність за можливі наслідки, зокрема але не виключно, будь-які шкоду, збитки, упущену вигоду, що можуть бути нанесені його майну (транспортному засобу, комп'ютеру тощо) та/або його даним в результаті використання та/або завантаження цих Матеріалів чи рекомендацій.
6.3. Користувач повною мірою усвідомлює і підтверджує, що, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності:
- за дії Користувача на Сайті;
- за використання третіми особами інформації, розміщеної Користувачем на Сайті, включаючи її копіювання, відтворення й поширення, здійснені як у рамках Сайту, так і іншими можливими способами;
- за збої, що виникають в телекомунікаційних та/або енергетичних мережах, дію шкідливих програм, а також за недобросовісні дії третіх осіб;
- за зміст і законність Матеріалів, що використовуються/одержуються Користувачем, а також за їх характер;
- за будь-яку шкоду та збитки, в тому числі упущену вигоду, заподіяні Користувачу у результаті використання або невикористання, у т.ч. неможливості використання Сайту, його сервісів та будь-яких матеріалів чи рекомендацій;
- за повноту, точність та достовірність рекламної інформації, одержуваної Користувачем в рамках користування сервісами, і якість рекламованих у них товарів та/або послуг.

7. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
7.1. Ця Угода є відкритим і загальнодоступним документом. Чинна редакція Угоди розміщена на Сайті.
7.2. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення Користувача. При цьому продовження використання Сайту після внесення змін та/або доповнень до цієї Угоди, означає згоду Користувача з такими змінами та/або доповненнями, у зв'язку з чим Користувач зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Угоді, розміщеній на Сайті. Нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті.
7.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння, тлумачення або нерозуміння умов цієї Угоди, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.
7.4. У випадку визнання недійсної або нездійсненної будь-якої частини цієї Угоди, інші частини Угоди будуть залишатися в чинності. Відмова кожної зі сторін від будь-якого положення або умови даної Угоди, або будь-яке їх порушення не скасовує дію цього положення або умови.
7.5. До цієї Угоди та відносин між Адміністрацією Сайту та Користувачем, що виникають у зв'язку з використанням Сайту, застосовується законодавство України. Кожна сторона незаперечно погоджується з тим, що відповідні суди України мають виняткову юрисдикцію відносно будь-яких претензій, спорів або розбіжностей, що стосуються Угоди та використання Сайту.